FC Slovan Liberec

Ženy

Ženy na favorita nestačily, se Slavií prohrály 1:4

sobota 9.3.2024 | Šimon Knopp

Liberec - V prvním ligovém kole po zimní přestávce naskočily fotbalistky Slovanu Liberec do těžkého utkání proti první Slavii. V zápasu rychle inkasovaly a zaskočit favorita se jim nepodařilo. Prohrály 1:4 a jedinou branku Liberce vstřelila ve druhém poločasu Tereza Černá.

Na ženy čeká těžký soupeř, v lize nastoupí doma proti Slavii

čtvrtek 7.3.2024 | Šimon Knopp

Liberec - Po úspěšném postupu v poháru se fotbalistky Slovanu představí i v lize. V jedenáctém kole na ně čeká nelehký úkol, nastoupí totiž proti první Slavii, která je v letošní sezoně v lize doposud neporažená. Hrát se bude v sobotu od 10:30 hodin, a to na umělé trávě na hřišti Sokola Doubí.

Liberecké fotbalistky postupují do semifinále poháru, s Ostravou si poradily jasně 4:0

neděle 3.3.2024 | Šimon Knopp

Liberec - Před fotbalistkami Slovanu byl nelehký úkol. V prvním soutěžním zápase po zimní přestávce totiž naskočily do čtvrtfinále Poháru žen FAČR proti Baníku Ostrava. Ovšem s duelem se dokázaly skvěle popasovat a již po první půli si mohly hlídat klidné vedení 3:0. Ve druhém poločasu přidala definitivní tečku za utkáním Buryánová a svěřenkyně trenéra Myslivce se mohou radovat z postupu do semifinále poháru!

Ženy v neděli zabojují o postup v poháru, ve čtvrtfinále je čeká Baník Ostrava

čtvrtek 29.2.2024 | Šimon Knopp

Liberec - Ženy se poctivě během zimní pauzy připravovaly a nyní je čeká první ostrý duel, a to hned o postup mezi čtyři nejlepší celky v českém poháru. V neděli se představí na umělé trávě v areálu Doubí proti Baníku Ostrava, a to právě ve čtvrtfinále poháru žen. Výkop utkání je naplánován od 16:30 hodin. Kromě A-týmu žen začíná jarní část sezony i dorostenkám a žákyním (rozpis v článku níže).

Anna Šubrtová: Je tu přívětivé prostředí, Liberec byl pro mě jasná volba!

pondělí 26.2.2024 | Redakce

Liberec - Prvoligové fotbalistky Slovanu vstupují do jarní části sezony s kvalitní posilou, která navíc liberecké prostředí velmi dobře zná. Na přestup ze Sparty přišla ofenzivní záložnice nebo útočnice Anna Šubrtová (21 let), jež ve Slovanu už vloni na jaře úspěšně hostovala.

Dorostenky bojovaly o postup do semifinále poháru proti Slavii

úterý 6.2.2024 | Redakce

Liberec – V neděli 4. února odehrály dorostenky Slovanu na umělé trávě v Doubí čtvrtfinále Poháru FAČR dorostenek, a to proti nejsilnějšímu možnému soupeři, dorostenkám Slavie Praha, které vedou dorosteneckou ligu bez ztráty bodu.