Poslední zápas podzimu ženy prohrály se Slavii.

pondělí 18.11.2019 | Redakce

Na umělce ve Frýdlantu favorit nezklamal a s přehledem vyhrál.

Sparta nad síly našich žen

pondělí 4.11.2019 | Redakce

V novém prostředí a za stálého deště odehrály další kolo ligy naše ženy v hezkém areálu FK Turnov. Sparta byla tentokrát nad síly Slovaňaček. Snažily se hrát aktivně, dostaly se i do dvou tutovek, ale Sparta více nepřipustila.

Blamáž žen Slovanu

pondělí 28.10.2019 | Redakce

podobně jako zápas s Pardubicemi našim ženám zápas zásadně nevyšel. Velká nervozita, nepřesnosti, prohrané souboje a neproměněná penalta, to vše přispělo k nepříjemnému výsledku zápasu, který toho moc fotbalového neukázal z obou stran. Plzni stačilo jen trošku více bojovnosti a rychlosti na míči a veze si domu tři body.

První vítězství žen Slovanu

pondělí 21.10.2019 | Redakce

Naše hráčky chtěly, z hlavního hřiště Julisky, přívézt konečně tři body a to se jim podařilo. Po prvním gólu Čiperové chtěly Slovaňačky rozhodnout, ale řadu šancí nedaly. Když pak Šušolová nedala ani penaltu a Kopčová několik tutovek, bály se naše hráčky nakonec o výsledek, který opravdu uhájily a zaslouženě berou tři body.

Ženy a jejich brněnský "zápas blbec".

neděle 13.10.2019 | Redakce

Po náročné cestě (odjezd ze Slovanu 4.30)přivítalo Brno naše hráčky sychravým počasím. A než se rozkoukaly prohrávaly 3:0 . Nejdřín údajný penaltový zákrok ani rozhodčí neviděla, ale po upozornění od domácích hráček, které ji tykaly, překvapivě pokutový kop nařídila. Za chvilku na to uhnula naše zeď střele Daníškové a v 19. minutě, po chybné rozehrávce , utekla útočnice Brna a nikým neohrožena dala na 3:0. Od té doby Brno začalo zdržovat, postavilo před vápno "autobus" a naše hráčky nenacházely recept jak se dostat do gólovky. I v druhém poločasu jsme měly naše hráčky po většinu doby míč na svých kopačkách, ale už přišly i šance a víc než zasloužené vyrovnání. Nejdříve po "trměvrmě" dorazila kantarská, pak z přímáku dobře zamířila Šušolová a v 89. střelou z velkého vápna vyrovnala Moťovská. Naše hráčky byly na koni a chtěli vyhrát, to ale už nechtěla opět rozhodčí, která zápas ukončila bez minuty prodloužení.