FC Slovan Liberec
Menu Další Zavřít Zavřít

Ženy


Z Liberce na americkou univerzitu! Vždy jsem se do států chtěla podívat, říká Sováková

úterý 8.12.2020 | Redakce

Liberec – Netradiční cesta a velká zkušenost. Aneta Sováková po konci aktuální sezony v ženské nejvyšší soutěži zamíří do Spojených států, od univerzity v Stony Brooku (stát New York) totiž obdržela možnost stoprocentního stipendia. „Do Ameriky jsem se vždy chtěla alespoň podívat, byl to můj sen," komentovala talentovaná 18letá Slovaňačka.


 
 
 

Další ztráta bodů, tentokrát se Slováckem

pondělí 12.10.2020 | Redakce

Naše ženy nenaplnily očekávání a na slibně odehrané předcházející zápasy, plné bojovnosti a pohledných akcí, nenavázaly. Po slabém výkonu tak odevzdaly body Slovácku.


 
 
 

Slovaňačky na Spartu nestačily

pondělí 5.10.2020 | Redakce

Naše hráčky nastoupily na Spartě s odhodláním nedat svoji kůži zadarmo. To se jim dařilo. Plnily trenérské pokyny a odevzdaly maximum. Asi je v závěru rozhodilo vážné zranění Čiperové a Sparta nám dala v poslední desetiminutovce tři góly.


 
 
 

Body utopené v blátě

neděle 27.9.2020 | Redakce

Jestli bylo hřiště na Městském stadionu v prvním poločase na hranici regulérnosti, druhá půle se již odehrávala v bazénu s bahnem. Tomu odpovídal i průběh hry. Liberecké byly v první půli jasně lepší, ale opět bez využití tutovek. Ve druhé půli to už byl jen boj ve vodě a bahně, který neměl s fotbalem nic společného. Vyhrál tým šťastnější, nikoliv lepší. Naše holky odevzdaly na ploše vše, ale bohužel to nepomohlo.


 
 
 

Ženy Slovanu hrají zítra na Městském stadionu proti Lokomotivě Brno

pátek 25.9.2020 | Redakce

Velmi důležitý zápas ve vztahu k umístění v první čtyřce, odehrají ženy s Brnem. Podle norem Fačru, může zápas sledovat jen 50 diváků v dostatečném rozestupu. Přestože minulý zápas sledovalo skoro 200 příznivců , pořadatelé po rozdání 50ti vstupenek musí tentokrát uzavřít stadion. Doufáme, že nám přízeň zachováte a dorazíte v lepších časech.


 
 
 

Ženy vezou z Plzně tři body

neděle 13.9.2020 | Redakce

V Plzni předvedly naše ženy výborný výkon. Zvlášť v prvním poločase, kdy měly šance na další tři góly. V druhém poločase přitlačila na svou hru Plzeň, ale naše hráčky makaly dál. Nejen že ubránily všechny šance domácích, ale mohly skóre i zvýšit. Jejich výkon je velkým příslibem do dalších zápasů.


 
 
 
Další stránky
123456>>

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská ŽOS Trnava, a.s. T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
Glassexim KB Design
Mediální partneři
Liberecká drbna Rádio Impuls