FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Příbram - FCSL 5:0

U15 - 3.kolo, 1.FK Příbram - FC Slovan Liberec 5:0 (0:0)

3.kolo, sobota 24.8.2019, 10:30, Na Litavce
5:0
(0:0)
FC Slovan Liberec: Polák (65´ Trojan) - Vitouš (41´Kochan) - Wendler (18´Fiala)-Studený - Ort - Fanta(K) - Zieniewicz - Vošanovič (41´Polhoš) - Makowski (73´Dušák) - Rogulski - Kůtek (57´Poledne) - Vacek
Střelci:

47´Huňa, 48´Huňa, 61´Šustr, 66´Huňa, 77´Huňa,

Rozhodčí:

Lafek - Slepička, Burian

Diváci: 70

Do utkání jsme vstoupili aktivně se snahou o kombinaci a držení míče. Bohužel jsme se nedostali do vyloženější šance a další vývoj zápasu poznamenalo nucené střídání Wendlera, po kterém jsme museli udělat změny hned na několika postech. Možná i to byl důvod, proč s přibývajícími minutami začali být aktivnější a hlavně nebezpečnější domácí hráči. Posledních 10min prvního poločasu jsme vyloženě „přežili“ tlak domácích a naději na bodový zisk nám udržel několika skvělými zákroky brankář Polák.

Začátkem druhého poločasu naše hra ožila a vypracovali jsme si několik velmi slibných příležitostí. Nejprve nemířil přesně Makowski a chvíli po něm ve velké příležitosti Rogulski. Z následné akce poprvé udeřil soupeř, který dobře vyřešil brejkovou situaci po našem špatném dostoupení. O minutu později po ztrátě uprostřed hřiště již domácí vedli 2:0 a naši hráči již nenašli morální ani fyzické síly zabojovat o lepší výsledek. Naopak s chutí hrající domácí přidali další 3 branky a zaslouženě zvítězili.