FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Jablonec 10:2

U14 - FC Slovan Liberec x FK Jablonec 10:2 (3:1)

(3:1)
FK JablonecFK Jablonec
FC Slovan Liberec: Pour – Olyšar A. (60´ Černohorský) – Zítko – Zelenka – Havlíček (56´ Popelka) – Vacek – Mrijaj (41´ Podrazil) – Přibyl (60´ Egrt) – Olyšar J. (41´ Novák) – Pozler – Nalepka (41´ Dušák)
Střelci:

6´ Pozler, 23´ Zítko, 33´ Pozler, 42´ Dušák, 44´ Zítko, 46´ Zítko, 52´ Pozler, 56´ Dušák, 57´ Vacek, 69´ Vacek – 27´ Palán, 59´ Duštíra

Rozhodčí:

Haleš – Ježek, Nagy

Diváci: 33

Od první minuty diktovali tempo hry domácí hráči. Liberečtí šli do vedení už v 6.min gólem Pozlera a další branku přidal ve 23. minutě Zítko. Na tu stačili hosté ještě zareagovat a snížili na 2:1, ovšem klid v podobě dvoubrankového vedení vrátil domácím svým druhým gólem Pozler. Do druhé půle vlétli domácí jako uragán a třemi góly za čtyři minuty prakticky rozhodli o svém vítězství. Prosadil se Dušák a svůj hattrick dokonal Zítko. Toho za chvíli následoval také třígólový střelec Pozler a do konce utkání se ještě jednou mezi střelce zapsal Dušák a dvěma góly i kapitán Vacek.

Fotogalerie

Zobrazit kompletní fotogalerii

Milan Šimoníček: „Hráči zaslouží za předvedený výkon velkou pochvalu. My trenéři jsme se jejich hrou bavili a snad podobné pocity prožívali i rodiče a fanoušci na tribuně. Užijme si vítězství v derby, ale byla by chyba myslet, že jsme nejlepší a není třeba na sobě dál pracovat.“