FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Sparta - FCSL 2:1
09.06.2019

Poslední zápas ženy odehrály výborně.

Poslední zápas ligového ročníku, už nemohl nic změnit na titulu Sparty , ani na třetím místě Slovanu. Naše holky se chtěly výsledkově přiblížit k poslednímu domácímu zápasu, kdy remizovaly 0:0. První poločas se jim povedl, místy Spartu přehrávaly a zaslouženě vedly. Sparta vyrovnala a na začátku druhého poločasu šla do vedení. Dále se hrál pohledný fotbal. Šance byly na obou stranách, ale domácí hráčky jich měly více a jednou i orazítkovaly břevno.

nadst, sobota 8.6.2019, 16:00, Letná
AC Sparta Praha AC Sparta Praha
2:1
(1:1)
FC Slovan Liberec: Zuchová - Černá(73.Folprechtová), Němečková(90.Novotná), Necidová, Tůmová - Kopčová(64.Dlouhá), Čiperová(87.Jeřábková), Šušolová, Chapská(84.Vančurová) - Křivská, Kožárová

góly : 37. Strom Kylie , 51. Bužková - 34. Kožárová

ŽK : Strom Kylie - Kožárová

trenér J. Lexa : Se sezonou jsme loucili na pude Mistrovske Sparty a prispeli jsme vykonem k naslednym oslavam.Prvni polocas jsme hrali velmi dobre.Hrali jsme odvazne,dusledne a s velkou chuti.Po zasluz jsme sli do vedeni a je skoda,ze jsme nechali domaci rychle vyrovnat po sikovne rozehrane standartni situace.Mozna jit do druheho polocasu s vedenim,tak by domaci mohly byt nervoznejsi a my jsme se to mohli pokusit jeste vyuzit.Ale domaci do druheho polocasu vstoupili hodne nazhavene a zacali nas malinko prehravat a sli po zasluze do vedeni a pak nas podrzela v nekolika prilezitostech brankarka.My jsme radi,ze jsme opet Spartu donutili se strachovat o vysledek do konce utkani.Bylo to dustojne rozlouceni s nasi kapitankou Vercou Tumovou,ktera po letech obetovani se fotbalu,se jde uzivat rodinny zivot.Dekuji ji jí a vsem devcatum za celou sezonu