FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Tempo Praha 4:3

U17 - ČLD, 2.kolo: FC Slovan Liberec vs. FC Tempo Praha 4:3 (1:1)

Tempo Praha jsme porazili rozdílem jedné branky.

2.kolo, neděle 30.8.2020, 14:30, MS - hlavní
4:3
(1:1)
FC Tempo Praha o.s.FC Tempo Praha o.s.
FC Slovan Liberec: Polcar - Štěrba (46´ Hudák), Fidra, Zajpt, Machotka (46´ Reichl) - Bartoš (61´ Kul´ha), Kočka, Lexa - Löffler (68´ Beníček), Rogulski (46´ Rafaj), Wydrzynski
Branky: 42´ Bartoš (Fidra), 63´ Hudák (Wydrzynski), 67´ Reichl (Kočka), 69´ Kočka (Beníček) - 32´ Mikeš, 81´ Šmerda, 90´ Šmerda, Rozhodčí: Řeháček - Paulus, Bahník

Opravdu spokojeni můžeme být pouze s úvodními třiceti minutami druhé půle, kdy jsme soupeře zatlačili a výsledkově odskočili z 1:1 na 4:1. V první půli jsme byli málo nebezpeční v poslední třetině hřiště a naopak nedůslední v obranné činnosti. V posledních patnácti minutách jsme Tempu dovolili snížit na rozdíl jediné branky a v nastavení "trnuli" při závěrečné standardce hostí....

Trenér Harant: "Celkově dnes rozhodně nemůžeme být s výkonem spokojeni. Za týden nás čeká mužstvo Teplic, tak věřím, že dokážeme navázat na náročnost z přípravných zápasů.