FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FC Slovan - Ingolstadt 2:2
Menu Další Zavřít Zavřít
08.07.2009

Seefeld - FC Slovan Liberec vs. FC Ingolstadt 2:2 (0:1)

Jan Seifert
Slovan Liberec se dnes utkal s velmi kvalitním a ambiciózním soupeřem. Vždyť ambice celku FC Ingolstadt je návrat zpátky do druhé Bundesligy a ambice to jsou po předvedeném výkonu velmi reálné
přát., středa 8.7.2009
FC Slovan FC Slovan
2:2
(0:1)
IngolstadtIngolstadt
FC Slovan: Hauzr (46. Uvarenko), Gebre Selassie (46. Kelić), Dejmek (46. Nezmar), Vulin, Čorič (46. Dort), Vácha (46. Gecov), Bošančič (57. Dočkal), Dostálek (46. Liška), Jirouš (46. Smetana), Diviš (46. Blažek).
Branky Liberce: 47. Blažek, 65. Vulin.

Komentář

Dnes byl k vidění velmi kvalitní a bojovný fotbal z obou stran. Z počátku měl více ze hry FC Ingolstadt, ale brzy se síly vyrovnaly a hra se přesunovala ze strany na stranu a ústila v hezké akce. Bezbrankový stav se hrál až do 41. minuty, když soupeř poprvé skóroval po dobré kombinaci na pravé straně hřiště a přesném zakončení k tyči. FC Ingolstadt se ujal vedení 1:0.

Do druhé půle celek Slovanu nastoupil aktivně a ve 47. minutě se parádní trefou z otočky a vzdálenosti 35 metrů trefil Blažek. Srovnal tak zaslouženě utkání na 1:1.

V 65. minutě Dočkal z rohového kopu našel Nezmara a ten provětral hlavou brankáře, který střelu vyrazil pouze na hlavu Vulina a ten již měl snadnou práci míč umístit do branky a zvýšit vedení Slovanu na 2:1.

O deset minut později byl již stav 2:2, když se nešťastně do vlastní branky trefil Gecov v těžké obranné situaci.

V 76. minutě zahrozil opět Nezmar hlavou po Dočkalově centru, ale zaznělo pouze břevno. Nezmar odehrál velmi kvalitní zápas na netradičním postu stopera.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská ŽOS Trnava, a.s. T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
Lukor FCC
Mediální partneři
RCL Hattrick
×
Odehráno v 16:00
FC Slovan Liberec
Bohemians 1905