FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Neugersdorf - FCSL 2:2
14.02.2018

Juniorka na závěr přípravy remizovala v Neugersdorfu 2:2

Liberec - Ve středu od 16 hodin absolvovala juniorka poslední přípravné utkání. Po dvou zrušených duelech, které se pro epidemii chřipky nemohly odehrát, zamířila na hřiště Neugersdorfu, kde v generálce na jarní část sezony remizovala 2:2.
Příp., středa 14.2.2018, 16:00
FC Oberlausitz Neugersdorf FC Oberlausitz Neugersdorf
2:2
(1:1)
FC Slovan Liberec: Franc (60. Plechatý) - Baláž, Venc, Dvořák, Heppner - Michal, Ondráček, Micovčák - Šustek, Vrabec, Gembický.
Střídali: Michalec, Gabko, Vébr, Šíma.
Branky Slovanu: 2x Micovčák.

Komentář Petra Papouška:

Tým jsme prostřídali vždy po 30 minutách, aby si každý z hráčů zahrál alespoň 60 minut. Všechny čtyři branky padly po hrubých chybách. Z naší strany byl rozhodně lepší první poločas, ve kterém jsme měli dost šancí a možností, ale ty jsme bohužel nedotáhli do konce.

Ve druhém poločase už chyběla kvalita. Pozitivem pro nás je především to, že se po dlouhé době dostali do hry i nemocní a zranění hráči. Dlouhá pauza na nich ovšem byla znát.