FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Teplice - FCSL 0:1
20.10.2013

Juniorka dál vítězí! Tentokrát porazila v neděli těsným rozdílem Teplice

Jakub Martínek
Teplice/Liberec - Naše juniorka se tentokrát představila trochu netradičně již v neděli a to na půdě Teplic. Utkání hrané v Dubé rozhodla jediná branka libereckého Kmoníčka, který rozhodl o čtvrtém vítězství v řadě. Aktuálně má náš tým 32 bodů stejně jako druhá Zbrojovka Brno, která má však utkání k dobru.
16.kolo, neděle 20.10.2013, 13:00
FK Teplice FK Teplice
0:1
(0:1)
FK Teplice: Pechatý – Strada, Heger, Bubeníček, Stibor – Urma (c), Richter - Verbíř, Kulhánek (62. Malec), Kukačka (58. Kvída) – Vůch (74. Batryn).
FC Slovan Liberec: Hroššo - Novotný, Lukes, Pokorný, Beníšek (c) – Soběslav, Bouška – Kmoníček, Frimmel, Dydowicz – Hadaščok.
Branky: 29. Kmoníček. ŽK: bez karet. Rozhodčí: Kalenda – Vaňkát, Jedlička.

První poločas nabídl oboustranně útočný fotbal, liberečtí mladíci se několikrát dostali k zakončení, ale ani Teplice nezůstaly pozadu. Velké šance měli například domácí Richter a Kukačka. Střelu prvně jmenovaného ale naši hráči zblokovali na roh, zatímco Kukačka otřel balon o tyč.

V úvodním dějství nakonec padla jediná a zároveň rozhodující branka tohoto střetnutí. Ve 29. minutě se z ní radovali Liberečtí, když se po rohovém kopu prosadil svým druhým gólem v této sezoně Filip Kmoníček - 0:1.

Teplice ve druhém poločase přidaly, na hřišti byly lepším celkem a hned od úvodních minut po změně stran se dostávaly do střeleckých pozic. Největší šance domácího celku nakonec měli Richter s Malcem, proti oběma však vynikl dobře chytající gólman Hroššo. I díky němu tak Slovan uhájil své těsné vedení 1:0 a připsal si čtvrté vítězství v řadě.