FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Mladá Boleslav - FCSL 0:1
26.09.2004

I.Gambrinus liga, 7. kolo: FK Mladá Boleslav vs. FC Slovan Liberec 0:1 (0:0)

Lukáš Váňa
Naši hráči se dočkali prvního bodového zisku na hřišti soupeře. Zároveň jsme první tým, který porazil Mladou Boleslav na jejím hřišti.
7.kolo, neděle 26.9.2004
FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav
0:1
(0:0)
FC Slovan LiberecFC Slovan Liberec
FC Slovan Liberec: Hauzr - Šinglár, Valachovič, Lukáš, Hamouz - Kisel, Polák, Hodúr, Papoušek - Pospíšil (89. Zápotočný), Slepička (90. Košťál).

Úvod utkání byl z obou stran dost rozpačitý. Oba týmy ohrožovaly branku soupeře jen ze střední vzdálenosti. Naši byli nebezpečnější při postupném útoku, domuácí zase hrozili ze standardek. Rozhodnutí bojovného zápasu přinesl až úvod druhé půle - ve 47. minutě utekl po pravé straně Slepička, jeho přesnou přihrávku zužitkoval Pospíšil - 0:1. Domácí nás poté zatlačili, své šance ale nedokázali proměnit. Naši se nikam nehnali a soustředili se na obranu - vítězství mohl ještě v závěru pojistit Slepička. Jasnou šancí však pohrdl.