FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Hradec Kr. B - Slovan B 2:5
15.08.2020

Gólová smršť ve druhé půli, béčko pěti brankami po přestávce přehrálo v generálce Hradec

Redakce
Hradec Králové/Liberec - Velká výhra na závěr přípravy! B-tým zvládl generálku na ČFL s rezervou Hradce Králové vítězně. Po poločase sice s domácími prohrával 0:2 i kvůli sérii neproměněných příležitostí, po přestávce však rozjel gólovou smršť. Svěřenci trenérů Petra Papouška s Petrem Myslivcem skórovali hned pětkrát a zvítězili v konečném součtu 5:2.
Příp., sobota 15.8.2020, 10:30
FC Hradec Králové B FC Hradec Králové B
2:5
(2:0)
FC Slovan Liberec BFC Slovan Liberec B
FC Slovan Liberec B: Vliegen - Mečíř (46. Bína), Dvořák (46. Polyak), Zvěřina - Kim, Knobloch (60. Málek), Kazda (46. Vyčítal) - Daněk, Yu (46. Mashike), Juzvak (46. Winkler)
Branky: Vyčítal 2x, Málek 2x, Daněk

Komentář trenéra Petra Papouška: „První poločas byl herně vyrovnaný, kvalitou průměrný. Dostali jsme dva góly z rohu, naopak my trefili tyč a dvě další dobré šance jsme nedali. Druhý poločas nám vyšel lépe, vytvořili jsme si dobré akce a dali pět gólů po pěkných příležitostech."