FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Slavia - FCSL 3:3
13.01.2007

Fortuna Víkend šampionů, Slavia vs. Slovan 3:3 (3:1)

Lukáš Váňa
První utkání našeho týmu na halovém turnaji Fortuna Víkend šampionů skončilo nerozhodně. Naši sice rychle vedli, nakonec ale zlepšeným výkonem zachránili remízu až ve druhé půli.
ForV, sobota 13.1.2007
SK Slavia Praha SK Slavia Praha
3:3
(3:1)

Utkání se hraje 2 x 15 minut. Hráči střídají průběžně. Naši hráči vedli gólem Daniela Pudila ze 2. minuty. O chvíli později ale vyrovnal Švento. Ten přitom vyrovnal, když si balon chytře narazil o mantinel. Další gól do naší sítě přidal Aračič. Na 3:1 pro Slavii pak po dobré kombinaci přidal Jarolím. Tímto výsledkem skončil první poločas, kde krom fotbalu zaujala diváky i zbytečně tvrdá hra Matěje Krajčíka.

Hned v úvodu druhé půle krásně vystřelil Brezinský a snížil na 2:3. Naši se zaslouženého vyrovnání dočkali po hezké kombinaci, kterou zakončil Papoušek. V závěru měly oba týmy šanci strhnout vítězství na svou stranu, ani jednomu se to však nezdařilo.

V brance našeho týmu stál Hauzr, v poli se střídali Matula, Pospěch, Hodúr, Košťál, Brezinský, Šinglár, Frejlach, Papoušek, Pudil a Blažek.