FC Slovan Liberec | Výsledek za hlavu nehodíme. Chceme ale rychle zapomenout, říká Martin Frýdek
31.03.2014

Výsledek za hlavu nehodíme. Chceme ale rychle zapomenout, říká Martin Frýdek

Jakub Martínek
Plzeň/Liberec - Měl to být elitní souboj dvou českých zástupců v letošním ročníku Evropské ligy. Místo toho se však zrodil velmi jasný a nečekaný výsledek. "Bohužel se to stalo," komentoval vysokou porážku zklamaný Martin Frýdek, který odehrál na levém kraji obrany celých devadesát minut a získal jednu žlutou kartu.

Martine, dá se vůbec takový výsledek nějak hodnotit?

6:0 je 6:0. Bohužel se to stalo. Nechci říct, že výsledek hodíme za hlavu. Nejdříve si to rozebereme, co se udělalo v utkání špatně a až poté se začneme soustředit na další zápas s Ostravou.

Jak moc vám chyběl kapitán Kováč, který musel kvůli zraněný brzy odstoupit?

Kovy (Radoslav Kováč) je tvůrčí osobnost a jeho odchod ze hřiště byl určitě znát. Snad se dá brzy dohromady, aby mohl nastoupit.

Co jste si řekli o přestávce v kabině? Dalo se s čtyřgólovým mankem ještě vůbec něco dělat...

Po prvním poločase jsme si řekli, že chceme vstřelit alespoň gól. S výsledkem se ještě něco udělat dalo. Bohužel, nepodařilo se nám to.

Zažil jste někdy takovýhle debakl?

Sám jsem tohle ještě nezažil. Určitě to nebude lehké se z takového výsledku oklepat. Doufám, že se z toho všichni rychle dostaneme a napravíme to hned příští týden.

Znáte nějaký recept, jak rychle zapomenout na tenhle neúspěch?

Myslím, že jen tak zapomenout nejde. Musíme si to všechno probrat a poučit se z chyb. Do utkání s Ostravou ale chceme jít s čistou hlavou a fanouškům doma všechno vynahradit.