FC Slovan Liberec | U19/U18 - Příprava: FC Slovan Liberec vs. Zaglebie Lubin 0:5 (0:1)
10.02.2020

U19/U18 - Příprava: FC Slovan Liberec vs. Zaglebie Lubin 0:5 (0:1)

Helena Bláhová
Sobota 8.2. Stadion U Nisy (UMT)

Skvělá konfrontace s top týmem polské extraligy, ve které jsme dostali lekci z produktivity a hráčské kvality.

Sestava: Čamrda - Drobný, Polyák, Janouš, Bulejko - Kytka, Knobloch, Horčička, Yuzvak - Vik (55´ Ježek), Vyčítal

Přestože jsme hráli 65 minut vyrovnaně, rozhodl desetiminutový výpadek.

65 minut zápasu vyrovnaný průběh, zisky nahoře, hra mezi pokutovým územím bez šancí, intenzita, tempo, slušná organizace. Měřítko snesl za celý zápas pouze Knobloch. Drobné chyby, ztráty. První a pátý gól po dohrání standardní situace - rohy, dorážky, orientace, tlak v pokutovém území, předvídání, rychlost myšlení. Podrážděné reakce na rozhodčí při množství ztrát ve zlomové části utkání (emoce, nekvalita).

Trenér Čapek: "Výsledek neodpovídá průběhu hry do 65.minut, přesto zasloužený debakl za posledních třicet minut."