U15 Bohemians Praha x FC Slovan Liberec 3:1 (1:1)

5.kolo, sobota 7.9.2019, 11:00, Loko Vršovice
FC Slovan Liberec: Trojan - Fanta (K) - Studený - Vitouš (53´Fiala) - Ort (71´ Polhoš) - Zieniewicz (75´ Mader) - Papoušek - Matys - Kůtek (62´ Wendler) - Rogulski ( 71´ Vošanovič) - Kochan
Střelci: 40´ Vokrouhlík, 43´ Hausman, 65´ Stamenovič - 31´ Kůtek

Rozhodčí:

Hádek - Štrébl, Tomek

Diváci: 50

Bohemians Praha U15 x FC Slovan Liberec U15 3:1 (1:1)

Do úvodu utkání vstoupili lépe domácí, ale po brzkém rozkoukání se hra vyrovnala, hráči Liberce začali lépe kombinovat a vytvořili si pár nadějných situací, které bohužel zůstaly nevyužité. Přesto se Slovan radoval jako první, kdy po křídelní akci z pravé strany překonal domácího brankáře z bezprostřední blízkosti Kůtek. Poločasové vedení bohužel naši hráči neudrželi, když domácí vyrovnali v samotném závěru prvního dějství.Po příchodu ze šaten liberečtí nedokázali navázat na kvalitní výkon z prvního poločasu, nebyli tak aktivní ve hře dopředu a tuto pasivitu soupeř potrestal dvěma góly, které rozhodly o konečném výsledku.

Milan Šimoníček:

„Moc nás mrzí inkasovaný gól ve 40.min, jinak si kluci za aktivitu v první půli zaslouží pochvalu. Bohužel se nám to opakovaně nedaří udržet ve druhých poločasech. Přesto v naší hře vidím zlepšení, s Bohemians jsme v letní přípravě v utkání 2 x 20min prohráli jasně 0:6 a dnes jsme jim byli důstojným soupeřem.“