FC Slovan Liberec | Slovan posiluje. Přichází Hamuľak a Obžera
Menu Další Zavřít Zavřít
04.07.2014

Slovan posiluje. Přichází Hamuľak a Obžera

Lukáš Váňa
Dres našeho klubu budou v letošní sezóně oblékat Slováci Michal Hamuľak a Branislav Obžera. Oba své kvality potvrdili v přípravných zápasech.

Michal Hamuľak platil v minulé sezóně za brankostroj týmu Zemplín Michalovce. Ve slovenské 2. lize se stal s 26 gólovými zásahy suverénním králem střelců. Třiadvacetiletý útočník přichází do Slovanu na hostování s opcí.

Branislav Obžera se narodil 29. srpna 1981. Patří tedy mezi zkušené hráče, kterých máme v týmu jen pár. Na svém kontě má starty v Lize mistrů, Evropské lize i slovenské reprezentaci. Jeho kariéru přibrzdilo zranění, dokázal se ale vrátit. Největších úspěchů dosáhl s týmem FC Petržalka. Zahrál si ale i ruskou Premier ligu.

"Můj příchod do Liberce se zrodil velmi rychle. Byl jsem na zkoušce v Maďarsku, když mi zavolal Samuel Slovák. Přijel jsem se tedy do Liberce ukázat. V pondělí jsem přijel, v úterý odtrénoval dva tréninky a ve středu jsem hrál proti Dukle. No a včera jsme se dohodli na podmínkách. Slovan Liberec patří mezi top kluby v Čechách a navíc hraje Evropskou ligu, nebylo nad čím přemýšlet, Slovan je velmi atraktivní adresa. Se Samem se známe jako hráči, teď budu mít šanci poznat ho jako trenéra. Věřím, že se nám bude dařit. Kabina mě přijala dobře, některé kluky znám, někteří znali mě. Konkurence je tu zdravá, hráči ze sebe vydají to nejlepší i při trénincích. Věřím, že se o místo v sestavě poperu. Konečné rozhodnutí je ale vždy na trenérovi," říká Braňo Obžera.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
ICZ Teplárna Liberec
Mediální partneři
Český rozhlas Liberec Hattrick