FC Slovan Liberec | Radim Breite: Nedáváme góly a naopak inkasujeme z první šance soupeře
17.09.2018

Radim Breite: Nedáváme góly a naopak inkasujeme z první šance soupeře

Tomáš Honzejk
PRAHA/LIBEREC - Slovan jel na Duklu, která nezískala do tohoto víkendu jediný bod ze sedmi utkání, v roli favorita. Během reprezentační přestávky vystřídal Pavla Drska na lavičce Dukly Roman Skuhravý. Možná i to přispělo k tomu, že Slovan s Duklou padl a ta si tak připsala první výhru a body v této sezóně. "Byl to stejný zápas jako na jaře," všiml si kapitán Slovanu.

Jak bys ohodnotil utkání?

Těžko se mi to hodnotí. Myslím si, že jsme byli lepším týmem. Měli jsme čtyři jasné tutovky a místo toho, abychom v poločase vedli 2 nebo 3:0, tak výsledek zápasu je 2:0 pro Duklu. Opakuje se to pořád dokola. Nedáváme góly a naopak z jedné či dvou šancí hned inkasujeme.

Rozhodl tedy první poločas, kdy se zdála branka gólmana Rady zakletá?

Myslím si, že rozhodlo 80 minut ne jen první poločas. Pořád jsme měli šance na vstřelení branky. Dukla měla jednu tutovku a hned dali gól. O tom se nemusíme vůbec bavit. Fotbal se hraje na góly.

Byla nařízena penalta proti Liberci správně?

Nechci se k tomu vyjadřovat. Možná by to ani neovlivnilo konec utkání. Jestli byla nebo nebyla je teď už jedno.

Na jaře jsme tu odehráli v podstatě totožné utkání...

To je úplně stejný. 0:0, mohli jsme dát dva tři góly a místo toho 2:0 prohrajeme. Nevím, co k tomu říct. Byl to vlastně stejný zápas jako na jaře.