FC Slovan Liberec | Předzápasový trénink proběhl v Oeppingu
Menu Další Zavřít Zavřít
12.07.2017

Předzápasový trénink proběhl v Oeppingu

Lukáš Váňa
Hráči Slovanu se připravují na první utkání, které odehrají na herním kempu v Rakousku. Dopoledne absolvovali klasický předzápasový trénink a od 18 hodin je čeká duel proti německému Aue.
V 10:30 přijel autobus s našimi hráči na hřiště v nedalekém Oeppingu. Vyskákali z něj hráči a poprvé v tomto přípravném období zamířili na lehký předzápasový trénink. "My jsme ještě prvními tréninky navázali na to kondiční přípravné období. Teď už ale opravdu budeme hodně zaměření na herní prvky. Dnes nás čeká první zápas, hráči do něj jdou ze zátěže a proto postavíme na každý poločas dvě rozdílné jedenáctky. Krom Bosančiće, který ještě dnes trénoval individuálně, budou hrát všichni," řekl trenér Jindřich Trpišovský.

Po krátkém rozcvičení čekalo hráče asi dvacetiminutové oblíbené bago. Pak chvíli přihrávky a herní nácviky. "Zaměřili jsme se na několik herních situací a před zápasem jsme vyzkoušeli pár variant standardních situací," dodal Trpišovský. Jemu i celému týmu se v rakouském Aigenu líbí. "Je to tu skvělé. Pro hráče je k dispozici regenerace na špičkové úrovní. Letos navíc trénujeme ještě na lepším hřišti než loni. Navíc jsem rád, že jsou všichni zdravotně v pořádku. Bosančić začne už zítra trénovat s týmem a dnes za námi přijede Bartl, který začne trénovat pod dohledem našeho fyzioterapeuta," upřesnil Trpišovský.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská ŽOS Trnava, a.s. T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
ZOO Liberec Niosport
Mediální partneři
Liberecká drbna rtm plus