FC Slovan Liberec | Góly jsme soupeři darovali, přesto věříme, že odvetu zvládneme. Shoduje se celý tým
Menu Další Zavřít Zavřít
19.07.2013

Góly jsme soupeři darovali, přesto věříme, že odvetu zvládneme. Shoduje se celý tým

Jakub Martínek
Riga/Liberec - První ostré utkání nové sezóny se našemu týmu příliš nepovedlo. I když v rámci 2. předkola Evropské ligy na půdě lotyšského Skonta brzy vedl, víc už předvést nedokázal a sám dvě branky soupeři takřka daroval. Celý tým ale pevně věří, že odvetu pod Ještědem zvládne a dokáže postoupit do dalších bojů v pohárové Evropě.

Jaroslav Šilhavý
Na začátku zápasu jsme byli lepší, dobře jsme kombinovali, zatlačili jsme soupeře před jeho branku a nakonec jsme vstřelili i vedoucí gól. Kdyby potom Kelič proměnil svoji šanci a netrefil pouze břevno, tak bychom ten zápas už asi zvládli.

Bohužel po té neproměněné příležitosti Keliče jsme byli nepochopitelně pasivní. Prohrávali jsme osobní souboje a oba góly jsme soupeři darovali jako dorostenci. V závěru jsme měli velký tlak, ale šancí jsme si už moc nevytvořili. To jsou důvody, proč jsme prohráli.

Byl to náš první ostrý zápas, trošku se pozměnila sestava. Věřím, že si ten tým sedne a každým zápasem se budeme zlepšovat. Postup máme ve svých rukou a je pouze na nás, jak k domácí odvetě přistoupíme.

Radoslav Kováč
Cítím velké zklamání, protože to byl jasně hratelný zápas. Chtěli jsme v Rize uhrát příznivý výsledek do odvety a teď s ní budeme muset do poslední chvíle bojovat. Je to obrovská škoda, přesto věřím, že to doma zvládneme a postoupíme.

Přemysl Kovář
Domácí tým víc bojoval, my jsme prohrávali hodně osobních soubojů. Naši hluchou pasáž potrestal soupeř vyrovnávací brankou. Ve druhém poločase jsme Rize vedoucí branku nabídli sami po naší hrubé chybě. Přesto věřím, že odvetu zvládneme a doma zvítězíme.

Martin Frýdek
Výhru jsme soupeři takřka darovali. Kdybychom v úvodu dali dva tři góly, bylo by to úplně jiný zápas. Bohužel k naší smůle trefil za stavu 1:0 pro nás Kelič pouze břevno. Škoda, šance jsme měli. V odvetě musíme být efektivnější a šance proměnit.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská ŽOS Trnava, a.s. T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
La Piazza Liberecký kraj
Mediální partneři
eFotbal Hattrick