FC Slovan Liberec | Béčko vedlo nad Teplicemi o čtyři branky, nakonec slavilo výhru 4:3
18.07.2019

Béčko vedlo nad Teplicemi o čtyři branky, nakonec slavilo výhru 4:3

Teplice/Liberec - B-tým si ve svém druhém přípravném utkání připsal první výhru. Po debaklu od Jablonce porazil Teplice 4:3. Naše mužstvo vedlo během duelu už 4:0, nakonec však dovolilo soupeři třikrát skórovat. Hattrickem se blýskl Petr Petr.

Juniorka Slovanu sehrála s Teplicemi minulou sezonu dva vzájemné zápasy s bilancí výhry a porážky. Nejprve na protivníka nestačila poměrem 1:0 a pak ho porazila brankou Lábka v 92. minutě, která dokonala obrat z 0:2 na 3:2.

FK TEPLICE "B" - FC SLOVAN LIBEREC "B" 3:4 (0:3)

Branka: Petr 3, Vrabec
Sestava Slovanu v 1. půli: Vliegen - Baláž, Kratochvíl, Prokš, Daněk - Kim, Machuča, Bergman - Gembický, Petr, Elbl.
Sestava Slovanu ve 2. půli: Vliegen - Bína, Venc, Dvořák, Gabko - Michal, Lábek, Vrabec - Mečíř, Šíma, Šulc.

Ohlas trenéra Petra Papouška: Začátek první půle nebyl optimální, soupeř dvakrát nastřelil břevno a měl několik standardních situací. Pak jsme se zvedli a po třech získaných míčích jsme dali tři góly. Další dvě šance jsme nevyužili. Vstup do druhé půle nám vyšel. Hned po rozehrávce Vrabec střelou zvýšil na 4:0. Následně jsme ale vypadli z tempa a soupeř snížil na rozdíl jediné branky. Naopak my jsme nevyužili tři své šance, i tak jsme nakonec každopádně udrželi výhru.