FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Olympia HK 2:0

(0:0)
Olympia HK - KratonohyOlympia HK - Kratonohy
FC Slovan Liberec: Plechatý-Sysel,Dvořák,Baláž,Lábek-Drahoš/70.Mizera/,Kristian/57.Khun/,Lehoczki,Gembický-Prokopec/46.Vrabec/,Vébr/46.Petr/
Branky:75.Lehoczki,89.Vrabec

Předposlední domácí utkání v sezóně sehrála U19 tuto sobotu na Městském stadionu,kde se představila Olympia Hradec Králové.

Soupeř přijel oproti podzimu s pozměněnou sestavou a byl velmi houževnatý a dobře organizovaný po celou dobu zápasu.A Liberečtí se dlouho nedokázali prosadit,i přes výraznou herní převahu.Naopak to byli hradečtí,kdo mohl jít do vedení po dvou nebezpečných situacích,které dobře vyřešil brankář Plechatý.A jednou nastřelil hostující hráč dokonce tyč domácí svatyně.Naše U19 se prosadila až v 75.minutě,kdy po závaru před brankou Olympie se dobře orientoval kapitán Lehoczki a vstřelil vedoucí branku 1:0.Pojistku přidal až v závěru zápasu Milan Vrabec,kdy zužitkoval výbornou přihrávku Gembického.

Mgr.Tomáš Nosek-trenér U19:,,Soupeř byl dobře připravený a měli jsme v určitých fázích štěstí,že nepotrestal naše chyby v obraně.My jsme se prosadili až v závěrečné třetině utkání,díky střídajícím hráčům,kteří přinesli více agresivity do útočné fáze.